fall in fall out

11. ledna 2014 v 20:58 | woop |  daily
no. tento týden jsem zjistila dvě věci. vlastně.. tři. a všechny souvisí s mými city (well, evidentně nějaký mám).

zaprvý. líbí se mi boháč, i guess. jasně, je to nejlepší kámoš třpytky. je o rok mladší. ale taky je krásnej. a milej. a vtipnej. a bohatej. a to jakože moc. a má vánočku. je celej k sežrání prostě. no dobře, nikdy bych s ním nic neměla, to je jasný. každopádně.. jo, je fajn, že jsem schopná najít zalíbení i v někom jiném, než je blonďák, good for me.

zadruhý, zamilovala jsem (a tentokrát asi úplně) do posilovny a cvičení celkově. nikdy jsem se tak netěšila na cvičení jako teď. miluju to, miluju ten pocit, když překonám sama sebe. 60 kg na legpressu při druhé návštěvě posilovny? a půjdu dál! chci jít za hranice mých možností, chci vypadat tak, aby mě každý obdivoval a aby si nikdo nemohl dělat srandu z nějakýho malýho špíčku na břichu.

zatřetí. hm. věc, o který nevím, jestli chci psát. uvažovala jsem nad mou budoucností s blonďákem. teda jestli vůbec nějaká budoucnost bude. já nevím. prostě nevím. jsem ve fázi, kdy prostě mám chuť zmáčknout pause, stop, back. a přitom problémy vidím tam, kde vlastně ani nejsou.
i když možná zásadní problém je, že ani nevím, jestli jsem do něj ještě zamilovaná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama