good again

18. ledna 2014 v 20:13 | woop |  daily
bod zlomu. sekunda, která to rozhodne. jedna otázka, která odstartuje nečekanou reakci.
a jsem vděčná. jsem ráda, i když je mi jasné, že jen dočasně. vím, že za pár dnů, týdnů, se situace bude opakovat, ale..
teď jsem zas šťastná, v rámci možností.

jsem ráda, že jsem mu řekla, jak to cítím. že mě štve, že na mě kašle, že na mě nemá čas a že mi příjde, jako bychom spolu už ani nechodili. jako bychom byli nejlepší kamarádi. a on slíbil, že se změní, že to bude jiný. ptám se sama sebe, má to cenu? má? možná ne. říká se, že se lidi nikdy nezmění. já nechci, aby se měnil. chci ale, aby trochu přehodnotil své priority a jeho přístup ke mně. nechci si s ním psát 24 hodin denně jako s ostravákem, nechci se s ním psát 24 hodin denně jako s medvědem. chci, abych věděla, že mě má rád. chci, abychom byli spolu, když to je možné. chci být s ním šťastná.

myslela jsem si, že se mi hodně líbí boháč, no ano, je pěkný, tečka. bylo to je náhlý vzplanutí, uhašený o 24 hodin později.
myslela jsem si, že k blonďákovi už skoro nic necítím. no, chyba.
jelikož jsem ho dlouho neviděla, pouhý držení za ruce ve mě způsobilo něco jako výbuch sopky.
a pak, když mi dal pusu, bylo všechno jako dřív. vymazanej mozek, neschopnost stát a držet balanc a neskutečný pocit štěstí.

nesnáším celotýdenní čekání na pátek. kterej beztak uteče neskutečně rychle. šest hodin jako šest sekund.

jak to bude dál?
uplyne další měsíc, další a další; bude tu květen, pojede pryč, já pojedu pryč.
a pak červen. a jeho tří měsíční práce v zahraničí. jak si to představuje? to si jako myslí, že vydržím bez něj tak dlouhou dobu? to asi těžko. týden je pro mě nekonečně dlouhá doba. a co teprve týdnů 12?
upřímně si nemyslím, že by osmnáctiletej kluk vydržel být zamilovanej do někoho, koho tři měsíce neuvidí.

ale to je hudba budoucnosti. teď bych se měla soustředit na to, co je teď. užívat si každý den s ním. těšit se na pátek.
protože pátky, pátky jsou nejlepší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama