love, oh, sorry, did you mean .. torturing?

4. ledna 2014 v 18:43 | woop |  daily
tak oukej, prázdniny jsou oficiálně v prdeli, tak si je shrnem.
hned první den (pátek, neučí se, jsou to poloviční prázdniny) jsem strávila s blonďákem (nákupy, ještě někdo pochybuje o tom, jak dokonalý je?). sobotu a neděli jsem proležela, projedla a bylo mi děsně moc fajn.
den před vánocema jsem byla opět s blonďákem, leželi jsme na gauči a pokoušel mé sebeovládání (ale jsem silný člověk a z toho gauče jsem ho nezkopla, když se pokoušel do mě rejt, však co se škádlívá, to se rádo mívá, ne?)
vánoce, vánoce, jupíjejnasrat, žrádla plná prdel (ještě teď cítím kapra), dárky fajn (nejde mi o ně), potom pelíšky, u kterých jsem málem opět vypracovala vánočku (i přes množství tukovejch buněk získaných z cukroví.)

a pak se prázdniny dělí na dny s blonďákem a dny bez něj, protože co si budem nalhávat, dny bez něj jsou pro mě agónií a nejsem schopna uvažovat o ničem jiném, než o něm a jeho božkých rtech. (nikdy jsem nepotkala nikoho s tak měkkými rty.)
a pak jsou tu dny s ním, kdy naopak nejsem schopná uvažovat o ničem, protože.. protože.. tak na mě prostě působí, protože proto.

když to vemu kolem a kolem, nejlepší prázdniny, tečka. kdybych neměla blonďáka, tak jsou tak třetinově, nebo pětinově dobrý. všechno jen a jen díky němu, i kdybychom čistili komíny nebo počítali složení vodky, všechno bude super a cool a nej a boží, protože
on je super a cool a nej a boží.

nesnáším hodiny, protože ukazujou čas, kterej utíká tak rychle. mám pocit, že s ním jsem deset minut a hle, ony to jsou čtyři hodiny. jedna pusa, pár sekund? no, realitou je dvacet minut. ano, až tak ztrácím pojem o čase.

a je mi strašně líto, že se teď můj život bude zas dělit od pátku do pátku, protože se s ním uvidím asi jen každej pátek (pokud budu mít štěstí). a ne, není to dobrý, táhne se to jak kráva.

bože, chovám se jak nějaká pitomá patnáctka.
nebo hůř, čtrnáctka.
bože, propleskněte mě někdo.
(třeba se pak vzpamatuju a nebudu fňukat, že mi blonďák chybí. ale ..
on mi fakt zasraně chybí. a to je to jen 20 hodin, co jsem ho naposledy viděla.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama