yes or no? you know, go fuck yourself.

7. ledna 2014 v 18:33 | woop |  daily
občas mám ti chuť říct naser si. ne vážně, chci k tobě přijít a říct ti, jak strašně mě štveš, jak mě deptá tvé chování a jak děsně mi ubližuješ. vážně mě to už nebaví. (to říkám pokaždý.) je to s tebou jak na pitomý horský dráze, jednou jsme nahoře a pak zatraceně rychle dole. ty si to neuvědomuješ (nebo uvědomovat nechceš); ale já mám pak jen špatnou náladu. a to já nechci. fakt nesnáším ten pocit, když jsi online, nenapíšeš. když spolu můžeme být, ale ty radši děláš něco jinýho. já vím, já vím, možná to přeháním. možná ne. ale já prostě nevím, jak to s náma je. nevím, co si myslíš.
a pak si vzpomenu jak dobře mi s tebou je.. a sama dobře vím, že i kdybys to dělal pořád a pořád (což vím, že budeš) tak já ti to budu přád tolerovat, pořád tě omlouvat. pořád. protože jsem do tebe zamilovaná tak strašně, strašně moc, že jen představa, že bychom se rozešli, mě ničí. ale i přesto, sereš mě.


a co si budem nalhávat, nebýt třpytky, škola by stála za hovno. je fajn, že existuje člověk, s kterým se dá zasmát, pokecat.
škoda, že si každej myslí, že to spolu táhnem.
škoda, že na něj možná blonďák žárlí.

ale momentálně se nacházím ve stavu, kdy mi je všechno u prdele. jsem nasraná, unavená, líná. neskutečná kombinace.
achjo. jestli celej tento rok bude ve stylu "dobrý-kašlu na tebe-zase fajn-nemám čas-klidek-nenapíšu" s blonďákem, tak fakt začnu uvažovat, jestli jsem radši neměla zůstat s medvědem, do kterýho jsem fakt zamilovaná nebyla, ale byl sladkej, nosil mi kytky a dával najevo, že mě má rád.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama